Terra Zemin için vazgeçilmez en önemli kaynak ve stratejisinin önemli bir parçası, rekabetçi ortamda sürekli gelişmeyi ve sonuç almayı kendisine ilke edinmiş takım arkadaşlarıdır.


Terra Zemin;

Büyük bir takım olduğu bilincini geliştirmek amacıyla sosyal, kültürel ve eğitsel faaliyetler düzenler, kurum içi iletişimin önemine inanır,

Çalışanlarının performansını, mesleki ve kurumsal ilkelere bağlılığını ve yaptığı işe değer katmak için gösterdiği gayreti değerlendirir, geliştirilmesi ve ödüllendirilmesi için gerekli imkanları sunar,

İş stratejilerinin merkezinde, o işi sahiplenen, sürükleyen, sonuç alma iddiası olan liderlere duyulan güven vardır. Bu güvenin, uzun yıllar birlikte çalışan takımlarla, sağlam ve taklit edilmesi zor rekabet üstünlüğü yaratmasını hedefler,

İş sağlığı ve güvenliği ile çevre bilincinin sürdürülebilirliğini sağlamak üzere gerekli önlemleri alır, etkinlikleri yerine getirir.


Terra Zemin, tüm çalışanlarının şirket değerlerine bağlı ve Terra Grubunun bir ferdi olmaktan gurur duyduğu motive edici, sürekli gelişim ve öğrenimin olduğu bir çalışma ortamı sağlamayı amaçlamaktadır.

Sektöründe önder bir firmalardan olan Terra Zemin ailesine katılmak istiyorsanız, özgeçmiş bilgilerinizi ik@terrazemin.com adresine göndererek başvurabilirsiniz.

Terra Zemin'de staj olanakları ve gerekli koşullar

Terra Zemin, Merkez Ofisinde ve şantiyelerinde üniversite öğrencilerine staj imkanı sunmaktadır.

Staj yapmak isteyen öğrencilerin öğrenimleri gereği stajlarının zorunlu olması koşulu aranır.

Staj başvuruları 1 Nisan – 30 Mayıs tarihleri arasında yapılır.

Staj başvuruları, ihtiyaç ve kapasite göz önünde bulundurularak değerlendirilir ve başvuru dönemlerinin bitiminden sonra en geç iki hafta içerisinde cevaplanır.


Web Tasarım  ZEMEDYA