İşveren ihtiyaç ve beklentilerine en hızlı ve en doğru şekilde cevap verebilmek, tasarım aşamasından başlayarak imalat ve sonrası hizmetlere kadar tüm faaliyetleri kapsayan ve sürekli gelişmeye odaklanan bir Kalite Yönetim Sisteminin uygulanmasını gerekli kılar.


Etkili ve sürdürülebilir bir Kalite Yönetim Sistemi kurma hedefiyle yola çıkan Terra Zemin, uzun soluklu bir süreç sonrasında, tüm seviyedeki faaliyetlerinde süreç yaklaşımı ile sürekli iyileştirmeyi felsefe edinmiş dinamik bir yapıya kavuşmuştur.

Terra Zemin, ISO 9001:2008 Kalite Yönetim Sistemini başarıyla uygulamış ve İngiliz sertifikalandırma kuruluşu BSI tarafından belgelendirilmiştir. Bu sistemin sürdürülebilirliğini de aynı şekilde önemsemekte ve başarıyla sağlamaktadır.

Güvenilir ve tercih edilir bir firma olmaya odaklanmak,

Sürekli iyileştirmeyi sistemimizin esası yapmak,

Teknolojiyi yakından takip ederek modern ve geçerli yöntemleri uygulamak,

• Çalışanımızın farkındalığını artırmak,

• Mevzuat, standart ve teknik şartnamelere uymak,

• Taşeron ve tedarikçilerimizle uyumlu çalışmak,

• İşveren memnuniyetini sürekli kılmak,

Kalite Politikamızın esaslarını teşkil eder ve tüm faaliyetlerimize yön çizer.

Terra Zemin, bünyesinde kurulmuş ve en modern test ve ölçüm cihazları ile donatılmış olan kalite kontrol bölümü, bütün geoteknik uygulamalar ile her türlü saha deneylerinin, kaliteden ödün verilmeden gerçekleştirilmesini sağlamaktadır. Her proje için, ilgili standartlar referans alınarak hazırlanan yapım yöntemleri ve kalite kontrol planı, imalat süresince titizlikle takip edilmekte ve bu plan çerçevesinde imalatlar sırasında ve sonrasında çeşitli kalite kontrol testleri yapılmaktadır.

Terra Zemin, işveren memnuniyetini şirket geleceğinin güvencesi olarak benimsemekte ve tüm kaynaklarını güvenilir ve tercih edilir bir şirket olmaya odaklamaktadır.

Yasal gereklilikleri ve işverenimizin isteklerini karşılayan bir kalite yönetim sistemini, sürekli iyileştirerek sürdüreceğiz.


Web Tasarım  ZEMEDYA