Terra Zemin Mühendisliği İnşaat Tasarım ve Uygulama Sanayi Anonim Şirketi, temel ve zemin mühendisliği alanında güncel ve ileri teknolojileri kullanarak uygulama amacıyla 1997 yılında kurulmuştur. Kurulduğu tarihten bugüne, sürekli ve sağlıklı büyüme hedefiyle gerek ulusal gerekse uluslararası saygın firmalarla rekabet edecek şekilde yapılanan Terra Zemin, sahip olduğu geniş makine parkı ve uzman kadrosu ile yurtiçi ve yurtdışında sayısız faaliyetlerde bulunmuş ve günümüzde geoteknik mühendisliği alanında Türkiye’de ön sıralarda yer alan bir taahhüt firması olmuştur.

Terra Zemin için en temel değer, kuruluşundan beri insan kaynağı olmuştur. Gerek kendi kurum kültürü ile yetiştirdiği uzman teknik personeli, gerekse saha beceri ve tecrübesi üst düzeydeki saha ekibi ile aldığı sorumlulukları tam ve zamanında yerine getirmeyi güvence altına almıştır.

Kalıcı ve sürdürülebilir kurumsal büyüme hedefiyle yola çıkan Terra Zemin, çalışanlarının her seviyede katılımını vurgulayarak bilgi, yaratıcılık ve tecrübelerini kullanmayı, oluşturduğu eğitim programları ile iş gücü niteliklerini en üst düzeye getirmeyi amaçlar.

Terra Zemin, ISO 9001:2008 Kalite Yönetim Sistemini başarıyla uygulamış ve İngiliz sertifikalandırma kuruluşu BSI tarafından belgelendirilmiştir. Bu sistemin sürdürülebilirliğini de aynı şekilde önemsemekte ve başarıyla sağlamaktadır.

Terra Zemin, sahip olduğu geniş makine parkı ile geoteknik mühendisliği sektöründeki tüm faaliyet alanlarına hizmet verebilmektedir. Terra Zemin, müşteri memnuniyetine en üst düzeyde hizmet etmek amacıyla, alanındaki gelişmeleri uluslararası platformda günü gününe takip ederek yatırımlarını sürdürmektedir.

Terra Zemin, bugüne kadar pek çok otoyol, köprü, alt geçit, viyadük, tünel, iş merkezi, toplu konut, endüstriyel yapı, arıtma tesisi vb. inşaat projeleri bünyesindeki kazıklı derin temel, zemin iyileştirme, derin kazı, iksa sistemi gibi çok sayıda geoteknik projelendirme ve uygulamasını çağın gerektirdiği teknoloji ve sistemleri kullanarak başarıyla gerçekleştirmiştir.


Web Tasarım  ZEMEDYA