Terra Zemin, 1997 yılında adım attığı geoteknik piyasasında teknoloji ile paralel biçimde artan makine parkı ile günümüzde sektörünün önde gelen firmalarından biri haline gelmiştir.

Makine, ekipmanların ve gerekli yedek parçalarının sevk ve idaresi deneyimli ve sektöründeki uluslararası gelişmeleri yakından takip eden seçkin makine ekibi tarafından takip edilmektedir.

Terra Zemin yıllara dayanan tecrübesi ve yüksek teknolojiye sahip makine ekipman parkı ile Türkiye’nin birçok değişik bölgesinde faaliyet göstermektedir.
Terra Zemin;

Taşıyıcı temel sistemleri (fore kazık, çakma kazık, CFA kazık, mini kazık vb.)

Derin kazı iksa yöntemleri (diyafram duvar, fore kazıklı, mini kazıklı ve palplanş perde duvarları, berlin duvarı, ankrajlı ve destekli perde duvar, jet grout kolonlu perde duvar vb.)

Şev stabilitesi yöntemleri (zemin çivisi, kalıcı ve geçici zemin ankrajı, kaya bulonu vb.)

Zemin iyileştirme yöntemleri (taş kolon, jet grout, vibro kompaksiyon, bant dren, dinamik kompaksiyon, derin karıştırma metodu vb.)

Delgi ve enjeksiyon yöntemleri (konsolidasyon, sıkıştırma, çatlak ve geçirimsizlik enjeksiyonları vb.)

Arazi deneyleri ve kalite kontrol testleri gibi her türlü zemin formasyonunda istenen imalatı yapabilecek kapasitesi olan makine ekipman parkına sahiptir.

Tuzla Orhanlı mevkiinde bulunan Atölyemizde yapılan bakım onarım ve üretim faaliyetleriyle ekipman ve malzeme akışının devamlılığı sağlanmaktadır. Tüm makine, ekipman ve gerekli yedek parçalarının sevk ve idaresi, deneyimli ve sektöründeki uluslararası gelişmeleri yakından takip eden seçkin makine ekibimiz tarafından takip edilmektedir.

Web Tasarım  ZEMEDYA