Terra Zemin, teknik ofisi ile inşaatı planlanan yapıların mimari ve statik projelerine en uygun, ekonomik, saha şartlarını optimum şekilde kullanarak güvenli geoteknik çözümler üretmektedir.

Türkiye’de birçok önemli projeye geoteknik çözümler ortaya koyan Terra Zemin, alanında uzman İnşaat ve Jeoloji Mühendisleri ile inşaat sektöründe gelişen teknolojiyle paralel olarak kaliteli uygulamalara imza atmıştır. Bu uygulamaları Geoteknik Mühendisliği konusunda güvenilir yazılımların güncel sürümlerini kullanarak çözümler. Gerçekleştirdiği projeler neticesinde kazandığı tecrübeler sayesinde elde ettiği verileri değerlendirerek, tasarım ve uygulamalarını her geçen gün en iyiye taşımak için çalışmaktadır.


Teknik ofis çalışanlarının her zaman güncel bilgilere sahip olması amacını taşıyan Terra Zemin, teknik personelinin mesleki eğitimlere katılmasını teşvik ederek gelişen uygulamalar hakkında yeni bilgilerden haberdar olmasını sağlar. Bu amaçla, teknik personel eğitimi için eğitim programı hazırlar ve yıl içinde bu eğitimlerin yüksek oranda gerçekleşmesini hedefler.

Teknik ofisin sadece tasarım aşamasında değil, aynı zamanda uygulama ile koordineli olarak çalışmasını hedefleyen Terra Zemin, teknik ofis çalışanlarının şantiyeler ile ortak çalışmasını destekler ve bu şekilde saha uygulamalarının düzenli olarak ilerlemesini amaçlar.

Web Tasarım  ZEMEDYA